Felgi aluminiowe, Alufelgi Disla

Podkreślą wyjątkowy charakter i dodadzą elegancji, wydobędą agresywną nutę albo zaakcentują wysoką klasę samochodu – alufelgi Disla z całą pewnością spełnią każde z tych zadań. Producent tych wyjątkowych felg z aluminium dostarcza swoim klientom ogromny wybór najróżniejszych produktów, które będą wyglądać idealnie zarówno z elegancką limuzyną, jak i charakternym samochodem sportowym.

Wysoka jakość felg Disla gwarantowana jest między innymi dzięki wysokojakościowemu stopowi aluminium AlSi11, sprowadzanemu od norweskiego producenta Hydro Aluminium, a który wytwarza go z dodatkiem między innymi tytanu, magnezu i cynku. Żelazo stanowi ledwie 0,15% udział w tym stopie, dzięki czemu uzyskuje się surowiec o wysokiej odporności na zniszczenie, a tym samym – doskonałe alufelgi. Dodatkowo skrupulatna kontrola w czasie procesu produkcji, mająca na celu wykrycie nieszczelności i wad produkcyjnych sprawia, że felgi Disla są produktem, który doceni każdy pasjonat czterech kółek.

Eleganckie i nowoczesne alufelgi


Prezentujemy Państwu szeroki wybór najróżniejszych modeli alufelg marki Disla. W naszej ofercie znajdziecie obszerny katalog nowoczesnych linii jak Assassin, Bayern, Evolution, Genesis czy Munich, a także tych bardziej klasycznych – Rapide, Scorpio, Turismo, Hornet, Formula i innych. Dodatkowo duży wybór kolorów umożliwia idealne dopasowanie felg aluminiowych Disla do każdego samochodu.

Jeśli więc szukacie Państwo nie tylko niedrogich, ale też wytrzymałych (czego dowodzą certyfikaty PIMOT i TUV), a przede wszystkim – efektownych w wyglądzie alufelg, to będą one doskonałym wyborem.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.